DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ceník služeb

 

Ceník služeb ( platnost od 1. 9. 2022):

 • Vstupní vyšetření - seznámení klienta s jeho aktuálním stavem zubů a dásní, stanovení základních poradontologických indexů, seznámení o základních onemocněních dutiny ústní (příčiny, vznik a průběh onemocnění parodontu a zubního kazu), individuální instruktáž hygieny a její nácvik, výběr vhodných pomůcek ústní hygieny, poučení o výživě ve vztahu s onemocněním dutiny ústní, základní odstranění zubního kamene.

  Ošetření trvá cca 60 min.     cena:1480 Kč

 • Kontrolní vyšetření - kontrola stavu zubů a dásní, kontrola techniky čištění zubů a odstranění případných nedostatků, případně reinstruktáž hygieny nebo obměna nevyhovující dentální pomůcky za optimální, základní odstranění zubního kamene, čištění zubů depurační pastou, příp. aplikace vybraných profylaktických materiálů.

  Ošetření se vztahuje pro klienty, kteří přijdou do jednoho roku od předchozího vyšetření.

  Ošetření trvá cca 45 min.     cena: 880 Kč

 • Dětská dentální hygiena – do 16 let – vyšetření, motivace, individuální instruktáž hygieny a její nácvik, výběr vhodných pomůcek ústní hygieny, poučení o výživě ve vztahu s onemocněním dutiny ústní, čištění zubů depurační pastou, fluoridace, ošetření před ortodontickou léčbou.

  Ošetření trvá cca 50 min.     cena: 980 Kč

 • Kontrolní ošetření dětí - do 16 let - kontrola stavu zubů a dásní, kontrola techniky čištění zubů a odstranění případných nedostatků, případně reinstruktáž hygieny nebo obměna nevyhovující dentální pomůcky za optimální, čištění zubů depurační pastou, fluoridace chrupu

  Ošetření se vztahuje pro klienty, kteří přijdou do jednoho roku od předchozího vyšetření.

  Ošetření trvá cca 30 min.     cena: 580 Kč

 • Profesionální čištění zubů: odstranění supragingiválního i subgingiválního zubního kamene ručně nebo s použitím přístrojů (např. ultrazvukem), Air-flow (pískování zubů – k odstranění usazených pigmentací od čajů, kávy, červeného vína, následkem kouření atd.), péče o implantáty.

  Ošetření trvá cca 60 min.   cena: 1780 Kč

 


 

Dentální hygienistka si vyhrazuje právo stanovit cenu ošetření individuálně v rámci výše uedeného maxima.